Ücretsiz İndir Call Off Duty Modern Warware 2019Operatör Edition Orjinal İndir

KAR GAME

Güvenilir Kullanıcı
Yönetici
Web sitesi
www.kargame.com
call-of-duty-modern-warfare-2019.png

• Call Off Duty bu serisi ile hem dikkatleri üstüne çekmiş bir çok konuda tepki almış, yanı sıra pyd militanını bir direnış kahramanı olarak göstermeye çalışmıştır.

• Oyun tarihinin cod serisinin en büyük oyunudur. Sebebi ise 175 GB disk alanı kaplaması tüm nedenleri ortadan kaldırmaktadır.

Sistem gereksinimleri

• DirectX 12 uyumlu sistem gerektirir.
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit (1709 veya üstü)
  • İşlemci: Intel Core i3 4340 veya AMD FX 6300.
  • RAM: 8 GB.
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / GTX 1650 4 GB veya AMD Radeon HD 7950.
  • HDD: 175 GB.

• Call of Duty: Modern Warfare, düşük ayarlarda oynamaktan rahatsız olmayacak oyunseverler için çok yüksek sistem gereksinimleri gerektirmiyor.
  • Daha öncesinde de belirtmiş olduğumuz gibi, özellikle depolama alanı ve indirme boyutu oyunseverleri ciddi anlamda zorlayacakmış gibi görünüyor.

Yalnızca Torrent linki mevcuttur sebebi ise başka platformlardan günlerce indiremezssiniz.
Torrenti kurup verdiğimiz torrent linkini indiriniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Karasovalye

Yeni Kullanıcı
Eğer Standart edition ise battle hesabınız kesinlikle indirmeyin çakışıyor

Sadece Battlenet Operator edition hesabı olanlar indirsin

tassaltisel

Yeni Kullanıcı
Paylaşımdan 2 sene geçmiş ama ben oyunu indirdim.Setup olmadığı için kuramadım. Battle.net hesabım var ama oyunu nasıl açacağmı hatta nasıl setup edeceğimi bulamadım. 113 GB boşuna mı indirdim ?

KAR GAME

Güvenilir Kullanıcı
Yönetici
Web sitesi
www.kargame.com
İçinde battlenet kurman için gerekli dosya var onu kura bilirsin yapamazssan battleneti indirip kur oyunun kurulu dizinine indirdiğini yapıştırın.
Lakin zaten çok aşırı pack geldi bundan sonra zaten.